Anglų kursai įmonių darbuotojams

Anglų kalbos kursai įmonėms

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdai:
  Anglų kalbos kursai įmonių darbuotojams vyksta individualiai arba grupėse iki 6-10 asmenų. Grupės sudaromos atsižvelgiant į norinčių mokytis kalbos mokėjimo lygį. Galimi tiek kursai klasėse(Žalgirio g. 90, Vilnius), tiek nuotoliniu būdu, o taip pat užsakovo patalpose.

 • Trukmė:
  Įprastai vieno kalbos lygio kursai trunka apie 3 mėnesius, 50 akademinių valandų. Atsižvelgiant į bendrovės poreikius, kursų trukmę ir intensyvūmą suderinsime atskirai.

 • Kalbos lygiai:
  Užsienio kalbų kursai vykdomi nuo pirmojo, A1 lygio iki C2.

 • Pastabos:
  Siekdami pateikti naudingiausią ir aktualiausią informaciją ir ją suderinti su efektyviausiais mokymosi būdais kaskart vis atnaujiname tvarkaraštį. Norėdami apie jį sužinoti daugiau, pateikite užklausą. Konsultacijos nemokamos. Taikome lojalumo programas. Pamokos vyksta ryte, apie pietus ir vakare, tad lengvai jas priderinsite prie įmonės veiklos.

Kilo klausimų? Bendraukime

+370
Paslauga, kuri jus domina:*
 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su Alfabet privatumo politika

 • Anglų kalbos kursai įmonėms

  Anglų kalba – pagrindinė tarptautinė verslo kalba, plačiai naudojama visame pasaulyje. Bendravimas anglų kalba atveria daug naujų galimybių, padeda užmegzti pažintis ir įgyvendinti verslo plėtrą. Apklausų duomenimis, kas antras lietuvis, nemokantis anglų kalbos arba norintis patobulinti anksčiau įgytas žinias, domisi galimybėmis lankyti anglų kalbos kursus, pamokas arba jau pasirinko vieną iš šių mokymosi būdų.

 • Anglų kalbos kursų įmonėms turinys

  Anglų kalbos kursų įmonėms metu, atsižvelgiant į darbuotojų kasdienių užduočių specifiką, sudaroma individuali mokymo programa. Anglų kalbos kursai gali būti orientuoti į bendrąją verslo, teisės, medicinos, finansų ir kitas sritis.

  Kursuose daug dėmesio skiriama šnekamajai kalbai: per ilgametę praktiką „Alfabet“ dėstytojai pastebėjo, kad įmonių darbuotojams sunkiausia – pradėti kalbėti svetima kalba.

  Speciali metodika ir kruopščiai atrinkta mokomoji medžiaga leidžia įgytas žinias pritaikyti praktiškai ir lengavi įveikti kalbos barjerą.

 • Anglų kalbos kursų įmonėms privalumai

  Susirinkus didesnei grupei, „Alfabet“ dėstytojai atvysta tiesiai į darbovietę. Anglų kalbos kursų užsiėmimai įmonių darbuotojams vyksta patogiu metu.

  Įvertinus besimokančiųjų žinias, gali būti organizuojami kelių lygių kursai, skirti pradedantiesiems ar pažengusiesiems. Kursų trukmė – individuali, atitinkanti kiekvienos organizacijos poreikius.

  Kalbų kursai įmonėms – ir puiki darbuotojų motyvavimo priemonė. Tai gali būti vienas iš komandos formavimo (angl. team building) būdų. „Alfabet“ kalbos kursus išbandė ir teigiamai įvertino jau nemažai didžiausių ir žinomiausių Lietuvos įmonių.

  „Alfabet“ teikiamos ir papildomos su užsienio kalbos kursais įmonėms susijusios paslaugos: organizuojame kalbos kursus biudžetinėms įstaigoms ir testuojame valstybės tarnautojus.

  Jei sudėtinga apsispręsti, rezervuokite laiką pirmajai nemokamai pamokai!

Kalbų kursai Alfabet

Kodėl verta rinktis ALFABET anglų kalbos kursus?

 • „Alfabet" dėsto aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, padedantys klientams kalbos išmokti greitai ir užtikrintai.

 • Mokydami kalbų taikome naujausias metodikas, padedančias ne tik įsiminti informaciją, bet įgytas žinias pritaikyti ir praktiškai. Siekiame, kad mokytis būtų įdomu – tik tai garantuoja užtikrintus ilgalaikius rezultatus!

 • Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų, (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname.

 • Lankstumas: visuomet prisitaikome prie mokinių poreikių, nes Jūs – mūsų prioritetas.

 • Nemokamos konsultacijos ir kalbos žinių lygio nustatymas.

 • Mūsų vertybės: profesionalumas; lankstumas; orientacija į klientus; patirtis; sąžiningumas.

 • Esame akredituotas anglų, lenkų bei rusų kalbos testavimo centras: teikiame valstybės tarnautojų testavimo paslaugą.

Klientų atsiliepimai

Irena Veligor
Avia Solution Group PLC

2021-12-14

Kursas: Anglų kalbos kursai įmonėms

Kursai labai patiko. Viskas aiškiai ir profesionaliai, bet kartu paprastai nuo teorijos iki praktikos. Puiki dėstytojų komanda ir aplinka tobulėti.

DELFI

2021-12-20

Kursas: Anglų kalbos kursai įmonėms

Esame labai patenkinti anglų kalbos kursais, kurių dėkai sparčiai tobuliname savo žinių lygį. Tai leidžia jaustis daug labiau užtikrintiems ir pasitikinčiais savimi verslo susitikimuose ar asmeniniame gyvenime.

Andrius Vnukovskis
GF Bankas

2019-06-18

Kursas: Anglų kalbos kursai įmonėms

Mokymų procesas organizuotas tinkamai: parinktos aktualios ir įdomios temos. Besimokantys darbuotojai išplėtė savo žodyną bei pagilino gramatikos, rašymo, klabėjimo bei skaitymo žinias. Užsiėmimai įtraukiantys darbuotojus. Ačiū.

Užsienio kalbų kursai įmonių darbuotojams.

Jūsų įmonės darbuotojai galės mokytis užsienio kalbų arba pasinaudoti kitomis Alfabet paslaugomis pagal individualius poreikius.

Stebime edukacinės rinkos standartus ir siūlome Jums geriausias bei efektyviausias paslaugas.

Vertiname Jūsų laiką ir rūpinamės patogumu. Pasirinkite tinkantį tvarkaraštį ir kursų formą.

10 + metų patirtis. Apmokyta virš 120 įmonių.

Kursai gyvai ir nuotoliu.

Bendrinė, šnekamoji ar specializuota kalba. Kompetencijų analizė ir ugdymas.

Individualios programos pagal įmonės poreikius.

Anglų kalbos kursai įmonėms

KURSO INFORMACIJA

PAPILDOMA INFORMACIJA

KAINA

 • Įmonių darbuotojams A1 I C1

  Kursų pradžia: Daugiau informacijos +37061636052 arba info@alfabet.lt

  Tvarkaraštis:Daugiau informacijos +37061636052 arba info@alfabet.lt

  Vieta:Žalgirio g. 90, Vilnius arba Užsakovo patalpose arba nuotoliu

  Grupės dydis: 6-10 dalyvių.

  Į kursų kainą įskaičiuota: nemokamas darbuotojų testavimas, galimybė pasirinkti kursų modulį, formą(gyvai arba nuotoliu) bei intensyvumą; pažymėjimas apie kursų baigimą; pažangos įvertinimo ataskaita.

  Teirautis administracijos€

  Teirautis administracijos€

  Testas
 • Įmonių vadovams

  Kursų pradžia: Daugiau informacijos +37061636052 arba info@alfabet.lt

  Tvarkaraštis:Daugiau informacijos +37061636052 arba info@alfabet.lt

  Vieta:Žalgirio g. 90, Vilnius arba Užsakovo patalpose arba nuotoliu

  Grupės dydis: 6-10 dalyvių.

  Į kursų kainą įskaičiuota: nemokamas darbuotojų testavimas, galimybė pasirinkti kursų modulį, formą(gyvai arba nuotoliu) bei intensyvumą; pažymėjimas apie kursų baigimą; pažangos įvertinimo ataskaita.

  Teirautis administracijos€

  Teirautis administracijos€

  Testas
 • Anglų kalbos kursai internetu

  Kalbos lygis A1-C1

  Nuotoliniai kursai internetu, puiki galimybė mokytis tada, kuomet turite laiko. Tai mokymai, kurie neturi nei laiko nei vietos apribojimų. Tinkamai pateikta mokomoji medžiaga. Viskas paprasta ir efektyvu. Didžiulė nauda kiekvienam norinčiam mokytis anglų kalbos.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

  DAUGIAU
 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

  DAUGIAU
 • Šnekamosios anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai skirti lavinti kalbėjimo įgūdžius dalykinio bendravimo kontekste, plėsti reikalingą žodyną. Atsikratysite kalbėjimo barjero. Ypatingas dėmesys skiriamas kalbos sklandumui ir taisyklingumui. Mokymai reikalingi tiems, kuriems anglų kalba aktuali bendravime (konferencijose, bendraujant telefonu su klientais, keliaujant, darbe). Įdomios ir aktualios temos. Naudojamas komunikacinis metodas.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai siekiantiems įgyti dalykinės anglų kalbos žinių bei išmokti jas sėkmingai taikyti įvairiose darbinėse su verslu susijusiose situacijose-analizuojant korporatyvinės etikos ypatumus, bei santykius su klientais, organizuojant susirinkimus ir įvairaus pobūdžio konferencijas, dalyvaujant derybuose, rengiant pristatymus ir t.t.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Individualūs anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai skirti dalyviams kurie nori greito ir užtikrinto rezultato. Atsižvelgiant į poreikius parengiama individuali programa bei pamokų planas. Klientas pasirenką pamokų laiką bei intensyvumą. Individualūs kalbos kursai taip pat rengiami įmonių darbuotojams, žmonėms, besiruošiantiems egzaminams ir pan. Dalyvis gali mokytis specializuotos, bendrinės, šnekamosios, verslo ar dalykinės anglų kalbos.

  Kurso trukmė derinama pagal individualų poreikį.

  Kaina 60 min. nuo 30 EUR. 90 min. nuo 44 EUR.

  DAUGIAU
 • Intensyvūs anglų kalbos kursai

  A1-C1 NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Mokykitės anglų kalbos maksimaliai greitai. 3-4 kartus per savaitę po 90 minučių. Galėsite išklausyti standartinį kursą ir pasiekti aukštesnį kalbo lygį per trumpą laikotarpį. Produktyviai išnaudokite laiką ir pasiekite užsibrėžtus tikslus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Bendrinės anglų kalbos kursai

  A1-C1 NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Mokymų metu lavinami visi kalbos įgūdžiai: kalbėjimo, klausymo, supratimo, skaitymo ir rašymo. Pasieksite aukštesnį kalbos lygį per 3 mėnesius. Pagrindinis dėmesys skiriamas kalbėjimo įgūdžių tobulinimui. Ypatingai lavinamas kalbos sklandumas ir taisyklingumas.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Anglų kalbos kursai abiturientams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Programa skirta dvyliktų klasių moksleiviams, kurie ruošiasi laikyti anglų kalbos egzaminus. Dirbame ties egzaminuose pasitaikančiomis užduotimis: klausymu, teksto suvokimu, gramatika. Aiškinamės, kokios klaidos pasitaiko dažniausiai ir užpildome spragas. Egzaminams rengiame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

  DAUGIAU

Domina paslaugos? Susisiekime

Pasirinkote kursus:

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet.

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su Alfabet privatumo politika

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

UŽKLAUSA

Paslauga, kuri jus domina:*

 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jūs sutinkate su "Alfabet education" privatumo politikos nuostatomis.

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.