• Trukmė

  Stovykla vyks 2023-06-12 iki 2023-06-16 ir 2023-06-19 iki 2023-06-23 Viena pilna dienos stovyklos pamaina trunka 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio.

 • Vieta ir kaina

  Vilniuje, S.Stanevičiaus g. 98, mokyklos patalpose. Pilnos pamainos (5 dienų) stovyklos kaina 150 EUR. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (40 EUR./1 d.)

 • Amžius

  Stovykla skirta priešmokyklinukams ir pradinių klasių(1-4 kl.)moksleiviams; Pamainose dalyviai suskirstomi grupelėmis pagal amžių bei anglų kalbos mokėjimo lygį;

 • Laikas

  Dienos pradžia 09:00 val.-pabaiga 17:00 val. Tėvelių patogumui vaikus galima palikti 8.30 val. ir atsiimti vėliausiai iki 17:30 (penktadieniais iki 17:15).

 • Maitinimas

  Į kainą įskaičiuoti pusryčiai ir pietus. Pusryčių ir pietų valgiaraštis kiekvieną dieną keičiasi. Su valgiaraščių supažindiname tėvelius iš anksto.

 • Kalba

  Stovyklos metu anglakalbiai ir lietuviakalbiai vadovai su vaikais bendrauja angliškai, esant poreikiui – lietuviškai arba kita pageidautina vaikui kalba.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla vaikams

  Vasara – pats gražiausias metų laikas, o mokinių atostogos – pačios ilgiausios. Tad tėveliai dažnai svarsto, kaip praturtinti savo mokyklinio amžiaus vaikų dienotvarkę. Puiki išeitis – dienos stovyklos, kuriose vaikai laisvalaikį leidžia linksmai, įdomiai ir, svarbiausia, naudingai. O jei dar pavyksta išmokti ką nors nauja – nauda dviguba.

  „Alfabet“ Vilniuje jau kelerius metus organizuoja vasaros anglų kalbos stovyklas, prasidedančias vos pasibaigus mokslo metams ir besitęsiančias iki pat Žolinių.

  Stovykla skirta tiek norintiems patobulinti anglų kalbą, tiek turintiems spragų ir bijantiems kalbėti angliškai, tiek ieškantiems būdų įprasminti laisvalaikį.

 • Vasaros anglų kalbos stovyklos privalumai

  - naudojami žaismingi ir smagūs anglų kalbos mokymo metodai;
  - skatinamas mokinių kūrybiškumas, lavinami kiti įgūdžiai;
  - vengiama „sausos“ teorijos;
  - stengiamasi bendrauti vien tik anglų kalba;
  - daug dėmesio skiriama lavinti kalbėjimo anglų k. įgūdžiams;
  - į kursų programą įtraukta daug įdomių ir įvairių veiklų – nuo apdovanojimų iki žaidimų, nuo diskotekų iki ekskursijų, o nemaža dalis užsiėmimų vyksta lauke;
  - užsiėmimai suskirstyti pagal konkrečias temas;
  - vaikai įgyja teigiamos patirties ir sužino, kad mokytis gali būti smagu;
  - stovykloje užsiėmimus veda pedagoginės ir darbo su vaikais patirties sukaupę „Alfabet“ dėstytojai;
  - vaikai stovyklos metu susiranda naujų draugų ir neretai į stovyklą sugrįžta ir kitais metais.

  Anglų kalbos stovykla vaikams padeda dar labiau pamilti anglų kalbą ir susidraugauti su ja.

 • Stovyklos tvarkaraštis

  Vaikai stovyklos užsiėmimuose yra laukiami nuo 9:00 ryto. Pirmas tris valandas skiriame intensyviam mokymuisi ir bendravimui anglų kalba. Kad mokytis būtų taip pat smagu ir įdomu, darome reguliarias petraukėles. Jų metu geriame arbatą, šnekučiuojamės ir dūkstame!

  12:00 kartu sėdamės pasistiprinti prie pietų stalo. Po valandą trunkančių pietų pradedame keturias valandas trunkančią programą. Jos metu mokomės pramogaudami, šokdami, žaisdami, rungtyniaudami ar išvykdami į ekskursijas. Tai – bene daugiausiai teigiamų emocijų sukelianti ir daugiausiai šypseną keliančių prisiminimų paliekanti dienos stovyklos dalis.

  Penktadieniai karūnuoja besibaigiančią savaitę – tądien skiriame nominacijas, įvairius apdovanojimus, fotografuojamės ir laukiame netikėtų staigmenų! Galiausiai vieni su kitais atsisveikiname iki kitų susitikimų!

Galbūt domina?

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 150 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

  DAUGIAU
 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  Alfabet šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

  DAUGIAU
 • Anglų kalbos kursai abiturientams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Programa skirta dvyliktų klasių moksleiviams, kurie ruošiasi laikyti anglų kalbos egzaminus. Dirbame ties egzaminuose pasitaikančiomis užduotimis: klausymu, teksto suvokimu, gramatika. Aiškinamės, kokios klaidos pasitaiko dažniausiai ir užpildome spragas. Egzaminams rengiame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

  DAUGIAU

Domina paslaugos? Susisiekime

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

UŽKLAUSA

Paslauga, kuri jus domina:*

 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jūs sutinkate su "Alfabet education" privatumo politikos nuostatomis.

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.