anglų kalbos kursai vilniuje

Anglų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Anglų kalbos kursai Vilniuje
  „Alfabet“ – Vilniuje įsikūrusi kalbų mokykla, organizuojanti bene daugiausia skirtingų anglų kalbos kursų. Kiekvienas mokinys profesionaliai pakonsultuojamas, kuriuos anglų k. kursus pasirinkti, o anglų kalbos lygio nustatymo testas padeda sužinoti įgytą anglų kalbos lygį bei mokytis kur kas efektyviau. Mokymai vyksta mažose grupėse ir individualiai.

 • Anglų kalbos kursai suaugusiems
  Bendrinės anglų kalbos kursų metu dėmesys sutelkiamas į britiškąjį (taisyklingąjį, klasikinį) kalbos variantą. Tai universalaus turinio kursai, orientuoti į plačią besimokančiųjų anglų kalbos auditoriją.
  Šnekamosios anglų kalbos kursai, kaip ir nurodo pats pavadinimas, skirti lavinti kalbėjimo įgūdžius bei tiems, kurie greitu metu ruošiasi išvykti dirbti ar studijuoti į užsienį. Panašiu tikslu sukurti ir intensyvūs anglų kalbos kursai: jų metu anglų kalbos pamokos vyksta net kelis kartus per savaitę.
  Rengiame ir specializuotus kursus jau turintiems tvirtus anglų kalbos pagrindus: tai verslo/dalykinės anglų kalbos kursai bei anglų kalbos kursai vadovams. Taip pat turime galimybę anglų kalbos kursus pritaikyti pagal skirtingomis veiklomis užsiimančių įmonių, valstybės tarnautojų ir kitų specialistų poreikius.
  Pastebėjome, kad vis dažniau „Alfabet“ klientai domisi mokymosi galimybėmis internetu. Anglų kalbos kursus nuotoliniu būdu galima rinktis gyvenantiems ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje ir kitose šalyse. Mokymai vyksta mokiniui ir dėstytojui bendraujant nuotoliniu būdu pasinaudojant mokymo platformomis.
  Dirbantiems slankiuoju grafiku, vakarais, turintiems mažai laiko, bet ne mažiau noro išmokti anglų kalbą organizuojami ir individualūs anglų kalbos kursai, kurių metu dėstytojas visą dėmesį skiria vienam mokiniui.

 • Anglų kalbos kursai vaikams, moksleiviams ir abiturientams
  „Alfabet“ 5–6 m. ir vyresnius vaikus kviečia į anglų kalbos kursus atstojančią šeštadieninę mokyklėlę bei į smagias vasaros stovyklas.
  Anglų kalbos kursai paaugliams sukurti atsižvelgiant į bendrojo lavinimo mokyklų programas, tačiau praturtinti kūrybingomis veiklomis, įdomiais pokalbiais ir diskusijomis.
  Anglų kalbos kursai abiturientams parengti pagal valstybinio anglų kalbos brandos egzamino užduotis, todėl pasirinkę šiuos kursus abiturientai gauna aukštesnius egzamino įvertinimus. Taip pat organizuojami specialūs kursai stojantiesiems į užsienio aukštąsias mokyklas, kursai besirengiantiems laikyti IELTS arba TOEFL tarptautinius egzaminus.

Kilo klausimų? Bendraukime

+370
Paslauga, kuri jus domina:*
 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su Alfabet privatumo politika

 • Anglų kalbos kursai suaugusiems

           Bendrauti anglų k. prireikia vykstant dirbti į užsienį, keliaujant, bendraujant su užsienio partneriais ir daugelyje kitų situacijų. Daugelis darbdavių, verslo pasaulio atstovų anglų kalbos mokėjimą traktuoja nebe kaip privalumą, bet kaip būtinybę.

           Statistikos duomenimis, beveik pusė mokančiųjų anglų kalbą – 15–29 m. jaunimas. Tačiau pradėti mokytis anglų kalbos – niekada nevėlu: tai įrodo sėkminga „School of British English“ vyresnio amžiaus mokinių patirtis.

           Anglų kalbos kursai suaugusiems – galimybė siekti tikslų ir realizuoti svajones, tuo labiau, kad kursai vyksta patogiu metu: anksti rytą , dienos metu arba vakarais, tad darbą, kitas kasdienes veiklas ir anglų kalbos mokymąsi suderinti – dar paprasčiau.

 • Anglų kalbos kursai suaugusiems: mokymosi metodika

           Prieš prasidedant kursams kiekvienas mokinys atlieka anglų kalbos testą lygiui nustatyti. Testas padeda įvertinti mokinio žinias ir pagal tai parinkti tinkamą grupę. Neatlikus testo rizikuojama kartoti jau įgytą informaciją arba pakliūti į geriau kalbą mokančiųjų gretas: ir vienu, ir kitu atveju gausite mažiau naudos. Kalbos lygio nustatymo testą sudaro 60 užduočių. Testas padeda identifikuoti ir spragas, o kursų metu skirti daugiau dėmesio joms pašalinti.

           Atsižvelgiant į mokinių poreikius, mokymosi tikslus ir galimybes sudaroma anglų k. mokymo programa. Naudojama atestuota ir sertifikuota mokymų medžiaga, naujausi vadovėliai ir kt. Kursus veda aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai: „School of British English“ ypač daug dėmesio skiria personalo atrankai, todėl kursus veda patyrę mokytojai.

           Kursų metu mokomasi nuosekliai, trumpai pakartojama informacija, įgyta ankstesnėse pamokose, mokoma asociacijų principu, kai nauja informacija siejama su jau įgytąja. Kuriama nuosekli ir rezultatus užtikrinanti mokymo sistema.

  „Alfabet“ nežada, kad anglų kalbos išmoksite per 30 ar 100 dienų, tačiau užtikrina profesionalų ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantį anglų k. mokymąsi.

           Norintieji greičiau išmokti anglų kalbos, dėmesio turėtų skirti ir mokymuisi savarankiškai: ne tik atlikti namų darbus, bet ir ieškoti kuo daugiau galimybių bendrauti anglų kalba, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, skaityti literatūrą ir t. t.

 • Anglų kalbos kursai ar individualios pamokos?

  Užsienio kalbų mokomasi grupėmis arba individualiai, tad kiekvienas gali pasirinkti tinkamesnį mokymosi būdą:

  Anglų k. mokantis grupėje sistemingai susipažįstama su gramatika, išmokstama naujų žodžių, lavinami kalbėjimo įgūdžiai. Grupiniuose užsiėmimuose sutiksite bendraminčių, galinčių motyvuoti ir paskatinti mokytis. Su kursų kolegomis bendrausite tik angliškai – tai vienas geriausių būdų lavinti kalbinius įgūdžius. „Alfabet“ renka ne didesnes nei 6 mokinių grupes, tad mokytojai gali skirti dėmesio kiekvienam mokiniui.

  Individualios anglų k. pamokos tinka labai užsiėmusiems ar išskirtinių pageidavimų mokantis kalbos turintiems, kalbą jau pramokusiems, bet norintiems pagerinti kalbėjimo įgūdžius žmonėms. Jei ankstesniuose mokymuose buvo sudėtinga mokytis vidutiniu tempu – nespėdavote kartu su grupe ar atvirkščiai – užduotis atlikdavote greičiau, galite pabandyti anglų kalbos mokytis individualiai.

  Pasirinkę individualias pamokas galės rinktis tinkamesnį užsiėmimų laiką, mokytis pageidaujamu intensyvumu.

  Norėdami pasirinkti sau priimtinesnį ir tinkamesnį mokymosi modelį (individualios pamokos arba kursai), galite išbandyti anglų kalbos kursus: pirmoji pamoka grupėje – nemokama. Beje, „Alfabet“ mokiniams pageidaujant gali būti organizuojami ir intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems.

  Anglų kalbos kursai suaugusiesiems Vilniuje organizuojami visus metus, nuolat sudarinėjamos naujos grupės, tad ryžkitės pradėti mokytis ne nuo pirmadienio, Naujųjų metų ar rugsėjo – pats geriausias laikas yra dabar!

  Suaugusiųjų mokymams pasibaigus tikrinamos įgytos žinios ir išduodamas tarptautinis kursų baigimo pažymėjimas.

anglų kursai

Kodėl verta rinktis ALFABET anglų kalbos kursus?

 • „Alfabet" dėsto aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, padedantys klientams kalbos išmokti greitai ir užtikrintai.

 • Mokydami kalbų taikome naujausias metodikas, padedančias ne tik įsiminti informaciją, bet įgytas žinias, kalbos gebėjimus pritaikyti ir praktiškai. Siekiame, kad mokytis būtų įdomu – tik tai garantuoja užtikrintus ilgalaikius rezultatus!

 • Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname.

 • Lankstumas: visuomet prisitaikome prie mokinių poreikių, nes Jūs – mūsų prioritetas.

 • Nemokamos konsultacijos ir kalbos žinių lygio nustatymas.

 • Mūsų vertybės: profesionalumas; lankstumas; orientacija į klientus; patirtis; sąžiningumas.

 • Esame akredituotas anglų, lenkų bei rusų kalbos testavimo centras: teikiame valstybės tarnautojų testavimo paslaugą.

Klientų atsiliepimai

Agnė Kulikovskaitė

2022-03-04

Kursas: Anglų kalbos kursai suaugusiems

Labai patiko Alfabet kalbų mokyklos organizuojami kursai. Kurso turinis ir metodai lanksčiai pritaikyti pagal grupės poreikius. Už suteiktas paslaugas galima atsiskaityti lygiomis dalimis be pabrangimo. Rekomenduoju tiems, kas iš tikrųjų nori gauti kvalifikuotas mokymo paslaugas.

Robertas Ustinovičius

2022-05-02

Kursas: Anglų kalbos kursai suaugusiems

Tiksliai suplanuoti individualūs anglų kalbos mokymai, nuolat buvo stebimas mano pažangumas. Tad rezultatai – atitiko lūkesčius.

Darius Urbotavičius

2022-06-19

Kursas: Anglų kalbos kursai suaugusiems

Draugiškas ir atsakingas kolektyvas suteikė nešališką informaciją apie anglų kalbos kursus, individualias pamokas bei tarptautinius egzaminus. Organizavo mokymus patogiu laiku bei individualiai suderino tvarkaraštį. Ir svarbiausia! Individualūs anglų kalbos mokymai labai patiko, įgijau daug naudingų žinių.

Anglų kalbos kursų privalumai

• Skirtingai, nei mokantis anglų kalbos savarankiškai, lankydami kursus mokiniai įgyja daugiau motyvacijos, o akademinė aplinka ir bendras tikslas skatina greičiau tobulėti.

• Kursuose skiriama dėmesio lavinant visus – skaitymo, rašymo, klausymo ir ypač kalbėjimo – įgūdžius. Anglų kalbos mokydami jau daugelį metų pastebėjome, kad kursų dalyviams bene sunkiausia pradėti kalbėti angliškai, todėl, remdamiesi naujausiomis metodikomis, laviname kalbėjimo įgūdžius.

• Anglų kalbos kursų turinys praturtinamas ne sausomis teorinėmis žiniomis, bet naudinga, įdomia medžiaga, įvairiomis žaismingomis užduotomis. Anglų kalbos kursuose nė vienas mokinys negali pasislėpti kamputyje – visi įtraukiami į aktyvias diskusijas ir veiklas.

Anglų kalbos mokoma nedidelėse grupelėse – dažniausiai iki 6 mokinių, išskirtiniais atvejais – iki 8. Todėl dėstytojai dėmesio skiria kiekvienam kursų dalyviui, stebi jo pažangą, atkreipia dėmesį į spragas ir stengiasi, kad mokiniai žinias įgytų ilgam.

Motyvuoti, kompetentingi, tarptautinės patirties įgiję dėstytojai pasistengs ne tik išmokyti, bet ir padės pamilti anglų kalbą.

„Alfabet“ anglų kalbos kursai – tai sklandus ir užtikrintas mokymasis, aukščiausia paslaugų kokybė ir patrauklios kainos.

*Anglų kalbos kursai Vilniuje ir internetu;

*Mokymo programos suaugusiems, moksleiviams ir vaikams;

* Mokymai grupėje ir individualiai;

*Kursai įmonių darbuotojams, kvalifikacijos tobulinimas

Anglų kalbos kursai grupėse

KURSO INFORMACIJA

PAPILDOMA INFORMACIJA

KAINA

 • Bendrinė-šnekamoji anglų kalba I A1

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Bendrinė-šnekamoji anglų kalba I A2

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Bendrinė-šnekamoji anglų kalba I B1

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Bendrinė-šnekamoji anglų kalba I B2

  Kurso pradžia:2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Bendrinė-šnekamoji anglų kalba I C1

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Specializuota anglų kalba I B1

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Specializuota anglų kalba I B2

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Specializuota anglų kalba I C1

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Verslo-dalykinė anglų kalba I B1

  Kurso pradžia:2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Verslo-dalykinė anglų kalba I B2

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas
 • Verslo-dalykinė anglų kalba I C1

  Kurso pradžia: 2023-09-18

  Tvarkaraštis: I ir III 17.30-19.00 arba II ir IV 17.30-19.00 arba I ir III 18.00-19.30 arba II ir IV 18.00-19.30

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis : 6-8 dalyviai.

  Kurso trukmė: 25 užsiėmimai po 90 min.(50 akad. val.), 3 mėnesiai. Į kainą įskaičiuota: kalbos lygio nustatymas, mokomoji medžiaga, kursų baigimo pažymėjimas, pažangumo ataskaita.

  Mėnesio kaina 130€

  Kurso kaina 390€

  Testas

Individualios anglų kalbos pamokos

KURSO INFORMACIJA

PAPILDOMA INFORMACIJA

KAINA

 • Bendrinė-šnekamoji anglų kalba I A1-C1

  Kurso pradžia: Teirautis administracijos

  Tvarkaraštis: sudaromas individualiai

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis: 1 dalyvis

  Į kurso kainą įskaičiuota mokomoji medžiaga, sertifikatas, testavimas, konsultacijos.

  60 min. kaina nuo 28€

  90 min. kaina nuo 40€

  Testas
 • Verslo-dalykinė anglų kalba I B1-C1

  Kurso pradžia: Teirautis administracijos

  Tvarkaraštis: sudaromas individualiai

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis: 1 dalyvis

  Į kurso kainą įskaičiuota mokomoji medžiaga, sertifikatas, testavimas, konsultacijos.

  60 min. kaina nuo 28€

  90 min. kaina nuo 40€

  Testas
 • Egzaminai IELTS, TOEFL, VBE I B1-C1

  Kurso pradžia: Teirautis administracijos

  Tvarkaraštis: sudaromas individualiai

  Vieta: Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu

  Grupės dydis: 1 dalyvis

  Į kurso kainą įskaičiuota mokomoji medžiaga, sertifikatas, testavimas, konsultacijos.

  60 min. kaina nuo 28€

  90 min. kaina nuo 40€

  Testas
 • Anglų kalbos kursai internetu

  Kalbos lygis A1-C1

  Nuotoliniai kursai internetu, puiki galimybė mokytis tada, kuomet turite laiko. Tai mokymai, kurie neturi nei laiko nei vietos apribojimų. Tinkamai pateikta mokomoji medžiaga. Viskas paprasta ir efektyvu. Didžiulė nauda kiekvienam norinčiam mokytis anglų kalbos.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 150 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

  DAUGIAU
 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  Alfabet šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

  DAUGIAU
 • Šnekamosios anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai skirti lavinti kalbėjimo įgūdžius dalykinio bendravimo kontekste, plėsti reikalingą žodyną. Atsikratysite kalbėjimo barjero. Ypatingas dėmesys skiriamas kalbos sklandumui ir taisyklingumui. Mokymai reikalingi tiems, kuriems anglų kalba aktuali bendravime (konferencijose, bendraujant telefonu su klientais, keliaujant, darbe). Įdomios ir aktualios temos. Naudojamas komunikacinis metodas.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai siekiantiems įgyti dalykinės anglų kalbos žinių bei išmokti jas sėkmingai taikyti įvairiose darbinėse su verslu susijusiose situacijose-analizuojant korporatyvinės etikos ypatumus, bei santykius su klientais, organizuojant susirinkimus ir įvairaus pobūdžio konferencijas, dalyvaujant derybuose, rengiant pristatymus ir t.t.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Individualūs anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai skirti dalyviams kurie nori greito ir užtikrinto rezultato. Atsižvelgiant į poreikius parengiama individuali programa bei pamokų planas. Klientas pasirenką pamokų laiką bei intensyvumą. Individualūs kalbos kursai taip pat rengiami įmonių darbuotojams, žmonėms, besiruošiantiems egzaminams ir pan. Dalyvis gali mokytis specializuotos, bendrinės, šnekamosios, verslo ar dalykinės anglų kalbos.

  Kurso trukmė derinama pagal individualų poreikį.

  Kaina 60 min. nuo 30 EUR. 90 min. nuo 44 EUR.

  DAUGIAU
 • Intensyvūs anglų kalbos kursai

  A1-C1 NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Mokykitės anglų kalbos maksimaliai greitai. 3-4 kartus per savaitę po 90 minučių. Galėsite išklausyti standartinį kursą ir pasiekti aukštesnį kalbo lygį per trumpą laikotarpį. Produktyviai išnaudokite laiką ir pasiekite užsibrėžtus tikslus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Bendrinės anglų kalbos kursai

  A1-C1 NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Mokymų metu lavinami visi kalbos įgūdžiai: kalbėjimo, klausymo, supratimo, skaitymo ir rašymo. Pasieksite aukštesnį kalbos lygį per 3 mėnesius. Pagrindinis dėmesys skiriamas kalbėjimo įgūdžių tobulinimui. Ypatingai lavinamas kalbos sklandumas ir taisyklingumas.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 390 EUR.

  DAUGIAU
 • Anglų kalbos kursai abiturientams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Programa skirta dvyliktų klasių moksleiviams, kurie ruošiasi laikyti anglų kalbos egzaminus. Dirbame ties egzaminuose pasitaikančiomis užduotimis: klausymu, teksto suvokimu, gramatika. Aiškinamės, kokios klaidos pasitaiko dažniausiai ir užpildome spragas. Egzaminams rengiame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

  DAUGIAU

Domina paslaugos? Susisiekime

Pasirinkote kursus:

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet.

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su Alfabet privatumo politika

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

UŽKLAUSA

Paslauga, kuri jus domina:*

 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jūs sutinkate su "Alfabet education" privatumo politikos nuostatomis.

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.