Anglų kalbos lygiai

 • Kiekvienas, besimokantis ar jau išmokęs anglų kalbos, gali būti priskiriamas tam tikram lygiui. Anglų kalbos lygio testas ne tik padeda nustatyti, kaip gerai mokate kalbą, bet ir leidžia identifikuoti, kaip taisyklingai gebate naudoti anglų kalbą pagal visus numatytuosius kriterijus. Kiekvienas lygis turi pavadinimą, informuojantį mokslo, verslo ir kitas organizacijas apie kandidatų anglų kalbos žinias.

  Ši anglų kalbos mokymosi sistema, pamokas suskirstant į lygius, padeda gauti konkretesnės informacijos, ko mokiniai išmoks, kokių kalbos vartojimo įgūdžių įgis.

  Anglų kalbos lygiai parodo:
  - kiek sudėtingos gramatinės struktūros vartojamos;
  - kaip besimokantysis kalbos atlieka klausymo ir skaitymo užduotis, kiek konteksto suvokia;
  - kaip besimokantysis kalbos atlieka klausymo ir skaitymo užduotis, kiek konteksto suvokia;
  - kiek rišliai geba kalbėti anglų kalba.

  Priklausomai nuo kiekvienos anglų kalbos mokyklos, joje anglų kalbos kursai ir individualios anglų kalbos pamokos suskirstytos į 6–7 lygius. Kai kur du lygiai gali būti sujungiami į vieną.

  „Alfabet“

  Starter (Beginner, A1) English k. lygis
  Tai pirmasis lygis pradedant mokytis kalbos. Daugiausia dėmesio skiriama raidynui, taisyklingam garsų tarimui, sakinių struktūrai, žodynui. Starter lygio kursus baigęs mokinys išmoksta pagrindinių žodžių bei kasdienių anglų kalbos frazių. Dažniausia baigusieji šio lygio mokymus dar nemoka kalbėti, nėra išsamiai susipažinę su anglų k. gramatika, išskyrus esamąjį laiką ir dar kelias nesudėtingas taisykles. Po truputį pradeda lavėti mokinio rašymo ir skaitymo įgūdžiai.

  Elementary (A2) English k. lygis
  Elementary– antrasis englų k. mokėjimo lygis. Besimokantieji kalbos pradeda po truputį kalbėti angliškai - geba sudėlioti trumpus sakinius, bendrauti keliomis elementariomis temomis (pavyzdžiui, apie maistą, kainas ir kt.), Užduoti paprastus klausimus ir pateikti jiems atsakymus, pradeda suprasti kontekstą, gali parašyti nesudėtingus tekstus. Dar labiau ištobulinama tartis, išmokstama daugiau anglų kalbos laikų. Žodžių bagažas – dar gana nedidelis, todėl nemažai laiko skiriama žodynui plėsti.

  Pre-Intermediate/Intermediate (B1) English k. lygiai
  Pre-Intermediatelygio studentas jau geba klausti, prašyti, atsakyti į klausimus, tačiau kai kuriomis temomis jam susikalbėti dar sudėtinga, o kalbant padaroma nemažai klaidų. Jau susiformavęs iki 1000 žodžių žodynas. Studentas pažįsta daugelį laikų ir moka juos pritaikyti.

  Pre-Intermediate lygis kai kuriose mokyklose priskiriamas prie A2.2 lygio.

  Intermediate lygį perkopęs studentas jau neblogai susikalba ir supranta kitus kalbančiuosius įvairiose situacijose, gali diskutuoti, tačiau dar dažnai suabejoja, ar ištartas sakinys – taisyklingas. Pradedama susipažinti su sudėtingesniais terminais ir frazėmis.

  Upper Intermediate (B2) English k. lygiai
  Baigęs Upper Intermediateanglų kalbos kursus mokinys jau geba bendrauti gana sklandžiai, nedarydamas reikšmingų klaidų. Jau sukauptas gausus žodžių bagažas, studentas supranta užsienio naujienas, gali skaityti specifinės srities tekstus, žino nemažai sudėtingesnių posakių ir terminų, laisvai konstruoja sakinius ir naudoja gramatines konstrukcijas, gerai pritaiko reikiamą anglų k. laika.

  Advanced (C1) English k. lygiai
  Išėję Advanced lygio kalbos kursus studentai supranta visą girdimą ir skaitomą informaciją, lengvai bei sklandžiai bendrauja. Jie jau ne tik supranta sudėtingus tekstus, bet ir analizuoja juos, vartoja sudėtingas sakinių konstrukcijas. Baigusieji šį anglų k. lygį puikiai bendrauja verslo, darbiniuose susitikimuose, konferencijose bei gerai prisitaiko prie įvairios socialinės aplinkos.

  Proficiency englų k. lygiai
  Proficiency – visiškai įvaldytos kalbos, arba kitaip – ​​aukščiausias anglų kalbos mokėjimo lygis, prilygstantis gimtajai kalbai. Tai lygis, kurį įgiję daugelis anglų kalbos mokytojų ir dėstytojų. Mokantieji kalbą siuo lygiu geba mintis anglų k. reikšti ne tik laisvai, bet ir vaizdingai. Taip pat asmuo gali be jokių sunkumų analizuoti tekstus, grožinę literatūrą, rengti prezentacijas, vertinti, kritikuoti, diskutuoti ir tt

  "Alfabet" anglų kalbos lygis nustatomas nemokamai. Sužinoję savo kalbos mokėjimo lygį, nesugaišite laiko mokydamiesi jau žinomą informaciją, bet tuo pačiu ir neatsidursite geriau kalbą įvaldžiusiųjų lygyje, taip įgydami spragų.

  Kaip sužinoti savo anglų kalbos lygį?

  Anglų kalbos testas yra greitas, nemokamas ir patogus internetinis testas, padedantis patikrinti asmenų anglų kalbos lygį. Testas tikrina gramatikos ir žodyno žinias bei komunikacinius kalbos gebėjimus. Testą galite atlikti bet kuriuo metu ar bet kurioje vietoje, netgi savo namuose. Rezultatai suderinti su Bendraisiais Europos metmenis (CEFR), tarptautiniu kalbinių gebėjimų apibūdinimo standartu.
  Atlikite anglų kalbos testą ir sužinokite, kokios šiuo metu yra jūsų anglų kalbos žinios.

   

  - Testo trukmė – 60 min
  - Klausimų kiekis – 50 (apima 3 skirtingas klausimų grupes).
  - Galimi atsakymų variantai - 3 (tik vienas atsakymas teisingas)

   

  Kaip pasiruosti? Padarykite sau paslaugą ir iš anksto pasimokykite pagrindinių dalykų ar prisiminkite tai, ką jau mokėjote anksčiau. Testą atlikite savarankiškai - sąžiningas anglų kalbos patikrinimas parodys tikrąsias jūsų žinias ir padės nustatyti kuo tiksliau jūsų lygį. Atsižvelgdami į testo rezultatą, rekomenduosime jums “Alfabet” kursus. Testo rezultatai bus išsiųsti nurodytu el. Paštu, tad galėsite nedelsdami pasirinkti norimą anglų kalbos programą.

   

  Pasitikrinkite savo lygį — ANGLŲ KALBOS TESTAS

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

UŽKLAUSA

Paslauga, kuri jus domina:*

 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jūs sutinkate su "Alfabet education" privatumo politikos nuostatomis.

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.