Kaip efektyviai mokytis anglų kalbos?

 • Daugelis besimokančiųjų anglų kalbos teigia, kad jų praktikuojami metodai tiesiog neveikia. Tad kaip mokytis, kad gautume apčiuopiamos naudos?

  Labiausiai pasiteisina šie anglų kalbos mokymo metodai:
  - Šnekamosios anglų kalbos įgūdžių tobulinimas – bendravimas su mokytoju ar kitais žmonėmis (pavyzdžiui, kitais anglų kalbos kursų dalyviais) aktualiomis ir įdomiomis temomis.

  - Sudominimas ir įtraukimas. – Vienas iš būdų naujųjų technologijų taikymas: anglų kalbos mokymasis praturtinamas prezentacijomis, vaizdo, garso medžiaga ir kt.

  - Buvimas autentiškoje aplinkoje. Bene efektyviausiai užsienio kalbos išmokti galime būdami aplinkoje, kurioje kalbama anglų kalba, todėl verta išvykti padirbėti ar studijuoti į užsienį. Dar geresnė išeitis – rinktis anglų kalbos kursus arba stovyklas užsienyje. Tokio tipo mokymus organizuoja ir „Alfabet“.

  - Gramatika. Anksčiau mokant anglų ar bet kurios kitos užsienio kalbos bene daugiausia dėmesio buvo skiriama gramatikai: būdavo būtina „iškalti“ visas taisykles, o ar mokiniai realiai supranta, kaip tas taisykles taikyti praktiškai, nebuvo pasigilinama. Šiuolaikinės anglų kalbos mokyklos daugiau dėmesio skiria praktiniam taisyklių pritaikymui ir ilgalaikiam išmokimui. Taisyklės dažnai pakiša koją, kai norime pasakyti vieną ar kitą frazę, tačiau nesame tikri, ar ją ištarsime taisyklingai. Mokiniams užtenka įsidėmėti pagrindines taisykles, o su daugeliu jų susipažįstama palaipsniui natūraliai.

  - Kartojimas. Ar žinote posakį „kartojimas – mokslų motina“? Juo vadovaukitės ir mokydamiesi anglų kalbos. Naujai išmoktus “anglų k. žodžius, frazes“ gretai pamirštame, todėl kasdien bent 15–30 min. reikėtų skirti kartojimui. Iš anksto susiplanuokite, kokią medžiagą kartosite.
   

   

  Gilinkite savo žinias:
  - INDIVIDUALŪS ANGLŲ KALBOS KURSAI
  - INTENSYVŪS ANGLŲ KALBOS KURSAI

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

UŽKLAUSA

Paslauga, kuri jus domina:*

 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jūs sutinkate su "Alfabet education" privatumo politikos nuostatomis.

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.