Anglų kalbos korepetitoriai ir alternatyva - individualūs kursai

 • Šiandieniniame globaliame pasaulyje atsiranda vis daugiau priežasčių mokytis užsienio kalbos, o ypač anglų. Šiuo metu visame pasaulyje angliškai kalba apie 1,5 milijardo žmonių, o tai sudaro penktadalį visų pasaulio gyventojų. Anglų kalba kalbama visose ekonomiškai ir kultūriškai pažengusiose pasaulio šalyse. Taip pat bėgant laikui ji tapo pagrindine ne tik tarptautinio bendravimo, bet ir tarptautinio verslo, akademinės bendruomenės, medicinos, mokslo, technologijų ir teisės kalba. Kai pagalvoji, nenuostabu, kad tiek daug žmonių pasirenka mokytis anglų kalbos, kad pagerintų savo gyvenimą, o taip pat mankštintų savo smegenis!

  Profesionalus anglų kalbos korepetitorius gali išties kardinaliai pakeisti besimokančiojo požiūrį, įkvėpti motyvacijos ir užsidegimo. Anglų kalbos mokymuisi toks korepetitorius tiesiog būtinas. Anglų korepetitoriai padeda greičiau išmokti kalbos, sklandžiau įsisavinti taisyklės. Individualaus mokymosi metu, dėstytojui lengviau identifikuoti mokinio žinių spragas, patogu, kad vienai temai galima skirti daugiau laiko, o kitai, jeigu mokinys ją moka geriau už kitas, mažiau pamokų. Daugelis sutinka, kad vienas didžiausių privalumų – individualus grafikas. Patogu, kad nereikia derintis prie bendro pamokų tvarkaraščio. Dirbančiam žmogui ar moksleiviui vis dar lankančiam mokyklą, sunku surasti laiko papildomiems kalbų kursams. Šioje situacijoje puikiu sprendimu tampa korepetitorius ar individualūs kalbų kursai. Kursus gali susiplanuoti jums patogiu metu, ryte prieš darbą, per pietų pertrauką ar vakare.

  Kodėl gali reikėti korepetitorių?

  Yra daug priežasčių, kodėl tėvai renkasi savo vaikams korepetitorių. Kai kurie tėvai tiesiog neturi laiko padėti vaikams atlikti mokykloje gautas užduotis. Kiti gali pastebėti, kad jų vaikai labiau linkę dirbti mokykloje, kai susiduria su kitu asmeniu. Papildomas mokymas gali padėti sustiprinti dalyko supratimą, sustiprinti pasitikėjimą ir ugdyti svarbius mokymosi įgūdžius.
  Papildomas mokymas suteikia mokiniams individualų dėmesį, kurio jie negauna perpildytoje klasėje. Tai padeda vaikams, kuriems reikia ilgėliau pamąstyti susidūrus su užduotimi, o taip pat ir tiems, kuriems trūksta iššūkių. Toks mokymasis naudingas ir vasaros atostogų metu.
  Korepetitoriai naudingi tiek mokiniams ar studentams, pavyzdžiui, pasiruošimui prieš egzaminus. Taip pat ir suaugusiems, kurie nori pradėti mokytis šios kalbos ar papildyti jau esamas.

  Kur ieškoti anglų korepetitoriaus?

  Patogu, kad korepetitoriai Vilniuje ar kituose miestuose, organizuoja užsiėmimus tiek nuotoliniu, tiek fiziniu būdu. Kur jų ieškoti? Panaršius internete surasite ne vieną platformą, kurioje korepetitoriai siūlo savo paslaugas taip pat užsienio kalbos mokyklos. Galite pradėti nuo platformų, kuriose save pristato laisvai samdomi specialistai. Ten surasite ne vieną profesionalą, kuris puikiai išmano savo darbą. Žinoma, ieškant pavienių korepetitorių galite ir suklysti, kadangi nežinosite, kokios jo kompetencijos ir mokymo metodai. Tokiais atvejais patariama prašyti rekomendacijų. Žinoma, paprasčiausia kreiptis į kalbų mokyklas, kadangi jose dirba kruopščiai atrinkti, patikimi savo srities profesionalai. „Alfabet“ mokykloje rasite visą reikia informaciją apie programas ir paslaugas, nemokamą konsultaciją ir pasiūlymus.

  Anglų kalbos korepetitoriai - alternatyvos

  Nerandate sau tinkamo anglų kalbos korepetitoriaus? Pasvarstykite apie alternatyvas – individualius kursus moksleiviams ir suaugusiems. Lankyti individualius kursus, tai lygiai tas pats, kas mokytis su korepetitoriumi: derinamas individualus ir tik jums patogus laikas, vieta, o mokymosi programa sudaroma tokia, kad atitiktų jūsų turimas žinias ir gebėjimus. Toks mokymosi būdas ypač populiarus užsienyje, kadangi daug kas pastebėjo, kad individualaus mokymosi rezultatai yra kur kas geresni. Paranku, kad nesuprastas dalykas ar probleminė vieta, kuri yra sunkiai suprantama mokiniui, nėra paliekama, o aiškinama, tol kol mokiniui ji tampa suprantama. Individualus mokslas kur kas labiau koncentruotas ir orientuotas tik į vieną asmenį, todėl anglų kalbos mokymosi rezultatai ir pasiekimai tampa matomi kur kas greičiau. Individualūs anglų kalbos kursai ypač naudingi moksleiviams prieš egzaminus, stojant į universitetus, kur dėstomoji kalba yra anglų. Šie kursai ypač puikus sprendimas intensyviai dirbantiems, keliaujantiems į komandiruotes tose šalyse, kuriose anglų kalba yra šnekamoji.

  1 alternatyva: kursai suaugusiems

  „Alfabet“ siūlo alternatyvą korepetitoriams, t.y. individualius anglų kalbos kursus suaugusiems, kurie rengiami nuotoliniu būdu ir Vilniuje klasėse ar Jums patogioje vietoje. Individualūs anglų kalbos kursai vyksta jums patogiu metu, iš anksto sutarus individualų grafiką. Toks sprendimas itin patogus labai užmintiems, dirbantiems pagal slankųjį grafiką ar daug keliaujantiems asmenims. Ne paslaptis, kad kai kurie žmonės negali susikaupti didelėse grupelėse, todėl jie mieliau renkasi ir išbando individualų mokymąsi. Intensyviai dirbantiems ir nuolat užimtiems asmenims, siūlomi kursai nuotolinių būdu, per „Skype“ ar kitas alternatyvias programas. Patogu, kad sudalyvauti pamokoje galėsite, kad ir kur bebūtumėte, darbe, kavinėje ir t.t. Mokymosi medžiaga atsiunčiama mokiniams elektroniniu paštu.
  Dėstytojas konkrečiai atsižvelgs į bet kurį mokymosi aspektą, su kuriuo jūs turite problemų, nesvarbu, ar tai būtų rašymas, skaitymas, klausymas ar kalbėjimas. Net ir suaugę, ne visada jaučiasi patogiai užduodamas klausimus didesnėje nepažystamų žmonių grupės akivaizdoje. Individualaus mokymosi privalumas, kad galėsite jaustis patogiai užduodant bet kokius klausimus.
  Apsilankykite anglų kalbos kursų puslapyje.

  2 alternatyva: kursai moksleiviams

  „Alfabet“ siūlo labai panašų sprendimą korepetitorius, t.y. individualius anglų kalbos kursus moksleiviams. Anglų kalbos korepetitoriai siūlo individualią ir unikalią mokymosi patirtį. Moksleiviai gaus individualizuotą mokymosi patirtį, kurios ne visada gali įgyti klasėje. Pavyzdžiui, mūsų rengiamuose kursuose, dėstytojai gali pritaikyti pamokas ir užsiėmimus tik jūsų vaikui – tai unikalus privalumas tiek individualiam mokymuisi, tiek mokantis dviese – su geriausiu draugu. Individualūs anglų kalbos kursai turi daug privalumų. Patogu, kad anglų kalbos pamokos gali vykti nuotoliniu būdu, klasėse ar vaikui patogioje vietoje Vilniuje.
  Kiekvienas moksleivis turi unikalų mokymosi stilių, kurį dėstytojai gali pritaikyti žymiai pagerindami tiek trumpalaikius, tiek ilgalaikius mokymosi rezultatus. Dėstytojai paruoš jūsų vaiką testams ir egzaminams ar dirbs su jūsų vaiku konkrečiose probleminėse srityse. Jūsų vaiko pažymiai ir anglų kalbos supratimas žymiai pagerės dirbant su mokytoju. Mokymų metu jūsų vaikas išmoks imtis iniciatyvos, o taip pat išmoks kontroliuoti mokymosi tempą. Individualus mokymasis suteikia jaukią aplinką be blaškymosi, mažiau mokinių ir trikdžių, todėl jūsų vaikas gali geriau sutelkti dėmesį į mokymąsi – mokymasis tampa labiau koncentruotas.
  Apsilankykite anglų kalbos kursų puslapyje.

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

UŽKLAUSA

Paslauga, kuri jus domina:*

 • Kursai
 • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
 • Korepetavimas
 • Valstybės tarnautojų testavimas
 • Stovykla
 • Dovanų kuponas
 • Karjera
 • Kita

* - Registruodamiesi Jūs sutinkate su "Alfabet education" privatumo politikos nuostatomis.

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.