„Alfabet“ MISIJA

„„Alfabet““ misija ir vertybės – tai mūsų koordinačių sistema, pagrįsta supratimu, kokia turėtų būti geriausia tarptautinė kalbų mokykla. Mus vienija noras tobulėti, o į priekį veda tikslas, kad anglų kalbos mokymosi patirtis turi būti dinamiška, įkvepianti. Siekiame, kad kiekvienas kursų dalyvis, pasiekęs norimą rezultatą, galėtų drąsiai ištarti: Now I can!

TURIME DAUGIAU NEI 25 TOP DĖSTYTOJUS, TARP JŲ – IR GIMTAKALBIUS
MOKYMŲ KOKYBĖ – MŪSŲ RAKTINIS ŽODIS
EFEKTYVŪS INTERNETINIAI KURSAI
PASAULYJE PRIPAŽINTA MOKOMOJI MEDŽIAGA

Apie mus ir mūsų paslaugas

„Alfabet“ – viena šiuolaikiškiausių ir profesionaliausių kalbų mokyklų Lietuvoje. Orientuojamės į ateities mokymą ir ateities žmonių poreikius.
Mokydami anglų kalbos taikome naujausias metodikas, padedančias ne tik įsiminti informaciją, bet įgytas žinias pritaikyti ir praktiškai. Siekiame, kad mokytis būtų įdomu – tik tai garantuoja užtikrintus ilgalaikius rezultatus!
Mokytis kviečiame mokinius nuo 5 iki 99 metų! Pagal Jūsų poreikius parengėme kursus ir kitas specialias mokymo programas.


Mūsų vertybės:

• profesionalumas;
• lankstumas;
• orientacija į klientus;
• patirtis;
• sąžiningumas.

Anglų kalbos kursai, atitinkantys kiekvieno besimokančiojo poreikius

6–14 m. vaikus kviečiame į žaismingas šeštadienines anglų kalbos mokyklėles, kurių metu mažieji ne tik mokosi kalbos, bet ir turiningai, smagiai leidžia laisvalaikį, susiranda naujų draugų.

Paaugliams paruošėme specialius anglų k. kursus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama šnekamosios k. lavinimui, o abiturientus ruošiame atsižvelgdami į valstybinio anglų k. brandos egzamino užduotis. Taip pat padedame pasiruošti anglų kalbos egzaminams stojant į užsienio aukštąsias mokyklas.

Išskirtinė „Alfabet“ paslauga – Lietuvoje vykstančios vasaros ir išvykstamosios-tarptautinės anglų kalbos stovyklos. Tarptautinių stovyklų metu ne tik mokomasi, bet ir bendraujama, susipažįstama su kitomis šalimis, kultūromis, keliaujama.

Specialius anglų kalbos kursus paruošėme įmonių darbuotojams ir vadovams: kursų turinys gali būti pritaikomas pagal įmonės veiklos specifiką ar kolektyvo poreikius.

O jei stinga laiko ar gyvenate kitame Lietuvos mieste ar net svetur – kursus organizuojame ir nuotoliniu būdu: Jums tereikia turėti interneto prieigą.

Ir tai – dar ne viskas: kursus nuolat atnaujiname, o jei neradote reikiamų kursų – susisiekite su mumis.

Kodėl verta rinktis mūsų anglų kalbos mokyklą?

• Kruopščiai atrinktas personalas: Jus mokys patyrę ir kompetentingi mokytojai.
• Nemokamos konsultacijos ir anglų k. žinių lygio nustatymas.
• Pažangūs metodai: remiamės tarptautinėmis EFL/ESL mokymo metodikomis, unikalia „Alfabet“ mokytojų sukurta metodika.
• Lankstumas: visuomet prisitaikome prie mokinių poreikių, nes Jūs – mūsų prioritetas.

„Mokytojai – pagrindinė „Alfabet“ vertybė. Mokytojas, patekęs į mūsų ekosistemą, tobulėja ir kaip specialistas, ir kaip asmenybė. Mūsų užduotis – pradžiuginti mokytoją darbe, parodyti jo svarbą, paskatinti didžiuotis savo profesija. Dėl gerai apgalvotos mokymo sistemos, vystomų projektų ir visiškos kūrybos laisvės man atrodo, kad su šia užduotimi puikiai tvarkomės. Laikydamiesi paprastos, bet labai svarbios taisyklės „Happy teacher – happy student“, šimtų mokytojų ir tūkstančių mokinių gyvenimus padarome įdomesnius ir turtingesnius.“

Direktorius Edvinas

„Abejotinų anglų kalbos mokymo metodų ,,išmok anglų kalbą per mėnesį“, dėstytojų savamokslių ar kitų neaiškios metodikos atstovų iš socialinių tinklų pasaulyje „Alfabet“ išlieka ryškus švyturys tiems, kurie ieško efektyvaus mokymosi. Mūsų mokykla ŽINO, kaip tinkamai ir efektyviai ugdyti mokinius. Mes už sertifikuotą metodiką bei autentišką medžiagą, už talentingą ir kokybišką mokymą.“

Kursų vadovė Irina

Kompetentingas kolektyvas

Didžiuojamės, kad subūrėme kvalifikuotą personalą – daugiau nei 25 aukščiausios kvalifikacijos anglų kalbos mokytojus. Remiantis statistika, tik 4 iš 30 kandidatų tampa „Alfabet“ dėstytojais. Norintis tapti mokytoju kandidatas testuojamas pagal griežtus atrankos proceso reikalavimus. Visas procesas gali užtrukti iki dviejų mėnesių. Tik tuomet mokytojas priimamas dirbti. Viena iš sąlygų, leidžiančių tapti „Alfabet“ mokytoju – tai tarptautinė anglų kalbos mokytojo kvalifikacija.

Profesionalumas

Mūsų komanda – tai dinamiški ir charizmatiški, į tikslą ir rezultatą orientuoti profesionalai. Mokytojai turi filologinį-pedagoginį išsilavinimą, patirtis – darbas mokyklose, universitetuose bei tarptautiniuose koledžuose. Jie turi puikius komunikavimo įgūdžius ir aiškų supratimą, kaip paskatinti mokinius siekti tikslų. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 25 skirtingų specializacijų dėstytojai: vaikų ir paauglių, suaugusiųjų, įmonių darbuotojų, specializuotų kursų ir egzaminų. Kai kiekvienas mokytojas pradeda dirbti „Alfabet“, esminis jo privalumas – nuolatinis profesinis tobulėjimas ir dėmesys mokymui(-si).

Kvalifikacija

Mokytojai laiko tarptautinius kalbos egzaminus, kad patvirtintų aukštesnį anglų kalbos vartojimo lygį, pvz., CPE (anglų kalbos mokėjimo sertifikatas) ir BEC Higher (verslo anglų kalbos sertifikatas). Mūsų komandoje taip pat yra dėstytojų, turinčių FTBE ir CELTA anglų kalbos kvalifikaciją. Sertifikuoti mokytojai – puikiai išsilavinę, kompetentingi, šias žinias diegiantys ir mokiniams. „Alfabet“ dėstytojai dažnai tobulina įgūdžius tarptautiniuose kursuose Jungtinėje Karalystėje.

Efektyvūs mokymo metodai

Naudojame modernias ir efektyvias mokymo technologijas, pritaikytas mokinių amžiui ir anglų kalbos lygiui. Daugiau nei 8 metus daug pastangų skiriame akademiniam darbui, nuolat mokomės ir į savo mokyklos ugdymo procesą diegiame geriausią pasaulio mokymo patirtį. Aukštos kvalifikacijos metodininkų komanda nuolat tobulina mokymo programas, formuoja nuoseklius standartus ir kontroliuoja mokymo kokybę.


Metodinis centras

„Alfabet“ metodinis centras kuria savo edukacinius produktus: vadovėlių ir garso kursų serijas, mokymo programas, kūrybinius projektus. Pagrindinė mūsų užduotis – išmokyti laisvai bendrauti ir padėti įveikti kalbos barjerą, todėl pasitelkiame komunikacinį metodą. 80 % pamokos laiko skiriama kalbėjimui. Tam, kad mokinys kalbėtų, kuriame aplinką, kurioje nebaisu klysti. Palaikome grupės dinamiką, kad dėstytojas ir mokiniai motyvuotų vieni kitus. Anglų kalbos kursuose siūlome aktualias ir įdomias temas diskusijoms.

Mūsų vizija

1

Kokybė

Mokymo programas sudarome pagal garsiausių užsienio specialistų rekomendacijas. Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname. Kursų turinį ir metodus lanksčiai pritaikome pagal klientų poreikius bei taikome naujausius komunikacijos metodus. Tiksliai planuojame mokymus, nuolat stebime dalyvių pažangumą. Todėl rezultatai – atitinkantys Jūsų lūkesčius. Garantuojame kokybiškus anglų kalbos mokymus.

2

Lankstumas

Organizuojame mokymus Jums patogiu laiku. Siūlome rytinius, dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Taip pat „Alfabet“ dėstytojai gali atvykti į organizacijas. Prisitaikome prie kiekvieno mokinio poreikių: organizuojami specializuoti anglų kalbos kursai suaugusiems, mokiniams, įmonių vadovams, intensyvūs anglų kalbos kursai ir kt. „Alfabet“ taip pat rengiami nuotoliniai anglų kalbos kursai (t. y. kursai internetu), todėl mokinys gali mokytis iš bet kurio pasaulio kampelio. Už suteiktas paslaugas galite atsiskaityti lygiomis dalimis be pabrangimo.

3

Alfabet:

• Turime daugiau nei 9-erius metus patirties užsienio kalbų mokymo srityje;
• 20+ mokymo programų;
• Akredituotas valstybės tarnautojų užsienio kalbų testavimo centras;
• 95 proc. klientų rekomenduoja kursus pažįstamiems;
• 2000+ klientų kiekvienais metais tobulina žinias ir kelia kvalifikaciją;
• Nemokamai konsultuojame bei nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį.
• Nuolatinis tobulėjimas ir vertės kūrimas;

Įmonės, kurios kartu su Alfabet rūpinasi savo darbuotojų nuolatiniu tobulėjimu ir naujų įgūdžių įgijimu.

Rasma Martinkaitė

2022-03-01

Kursas: Anglų kalbos kursai

Ačiū, dėstytojai Irinai, kuri puikiai mane išmokė anglų kalbos, visada palaikė ryšį ir kas labai svarbu paruošė IELTS egzaminui. Overall Band 8.0! Sėkmės visam mokyklos kolektyvui.

Kornelija Satkūtė

2022-02-15

Kursas: Anglų kalbos kursai

Noriu padėkoti Alfabet mokyklos administracijai ir mokytojams! Už efektyvius ir logiškai sudėliotus anglų kalbos kursus bei ugdymo proceso lankstumą. Kiekviena pamoka vyko maksimaliai efektingai! Ačiū.

Karina Šilkienė

2021-06-08

Kursas: Anglų kalbos kursai

Noriu pasakyti, kad mano anglų kalbos lygis pastebimai pakilo ir aš pasiekiau savo mažą tarpinį tikslą gyvenime. Ačiū jums už viską, buvo labai malonu dirbti su jumis, taip pat gauti įdomiausios patirties mano gyvenime. Tikiuosi pasimatyti kitais mokslo metais.

Rasa Subalienė

2021-05-13

Kursas: Anglų kalbos kursai

Puikūs kursai! Įdomūs užsiėmimai, apgalvotos užduotis, profesionalūs dėstytojai.

Augustė Šidlauskaitė

2021-03-05

Kursas: Anglų kalbos kursai

Ačiū anglų kalbos mokytojai Irinai už aukštą profesionalumą ir meilę darbui. Mane maloniai nustebino lektorės dėmesys rezultatams, noras pasidalinti žiniomis, įdomus ir prieinamas medžiagos paaiškinimas bei daugybė naudingų patarimų. Dėkoju jums už galimybę mokytis su nuostabiu mokytoju..

Marta Prudnikovienė

2021-01-15

Kursas: Anglų kalbos kursai

Ačiū Alfabet mokyklai už nuostabius studijų metus. Gaila, kad turiu išvykti ir negalėsiu tęsti kursų. Labai tikiuosi, kad vasarą bus galimybė toliau tęsti mokymus. Linkiu visam Alfabet kolektyvui sėkmės ir klestėjimo.

Miglė Šišlienė

2020-12-28

Kursas: Anglų kalbos kursai

Alfabet mokykloje pradėjau mokytis prieš 2 metus. Išklausiau 2 kursus. Gyvenime lankiau įvairias anglų kalbos mokyklas, studijavau pas korepetitorius, dalyvavau kursuose užsienyje. Korepetitoriai, universitetas, kitos kalbų mokyklos nesuteikė tokio žinių srauto kaip Alfabet kolektyvas. Kai manęs klausia patarimo dėl anglų kalbos mokyklos, nedvejodama rekomenduoju School of British English.

Orinta Smalinskienė

2020-12-05

Kursas: Anglų kalbos kursai

Beprotiškai geri ir jauni mokytojai , moka rasti bendrą kalbą ir teisingai pateikia bei paaiškina mokomąją medžiagą, priimtinos kainos. Pažymiu, kad Alfabet dirba profesionalus kolektyvas. Nuotolinis mokymas buvo nuostabus.

Odeta Drungėlaitė.

2020-11-22

Kursas: Anglų kalbos kursai

Labai dėkoju Jūsų mokyklai už galimybę mokytis anglų kalbos ir suteiktas žinias. Dėl anglų kalbos pamokų, iš mano pusės tik geriausi atsiliepimai. Esu labai dėkinga mokytojai Gerdai už suteiktas žinias, kantrybę, malonų ir šiltą bendravimą.

Ineta Martinkienienė

2020-11-11

Kursas: Anglų kalbos kursai

Prieš pradedant mokytis Alfabet lankiau kitas mokymos įstaigas. Nepilnai pasiteisino mano lūkesčiai. Pradėjus mokytis Alfabet buvau reikli mokymosi kokybei. Tačiau, baigus kursus neturėjau jokių priekaištų, kadangi TIKRAI labai profesionali mokytoja, kuri išmano savo darbą. Dėkui Irinai. Kursai man leido „susikurti sistemą galvoje“ suprasti ir pradėti galvoti angliškai.

Justas Vasaris

2020-10-08

Kursas: Anglų kalbos kursai

Lankau bendrinės anglų kalbos kursus nuo mokslo metų pradžios. Man pavyko užbaigti B1 lygį. Gavau gana daug žinių. Labai patiko kalbos mokymo metodika. Lavinami visi kalbos įgūdžiai ( kalbėjimas, rašymas, skaitymas, klausymas). Manau, kad labai pasisekė su savo mokytoja: Irina. Labai ačiū. Visiems norintiems išmokti ar patobulinti anglų kalbą, rekomenduoju pasirinkti Alfabet.

Sandra Pūžaitė

2019-10-12

Kursas: Anglų kalbos kursai

Labai ačiū anglų kalbos mokytojai Viktorijai už aukštą profesionalumą ir meilę darbui. Mane stebina Viktorijos dėmesys rezultatams, noras pasidalinti žiniomis, įdomus ir prieinamas medžiagos paaiškinimas, daug naudingų patarimų. Dėkoju jums už galimybę įdomiai mokytis.

Jolita Stiškienė

2020-07-15

Kursas: Anglų kalbos kursai

Malonu suvokti, kad dingsta baimė kalbėti angliškai, suklysti. Laikus, pasirodė supratsi tikrai lengva. Belieka tik judėti į priekį. Ačiū už aiškų ir nesudėtingą anglų kalbos mokymąsi.

Martyna Kanapockienė

2020-06-03

Kursas: Anglų kalbos kursai

Nuostabi mokykla! Puikūs mokytojai ir studentai! Išklausiau intensyvų ir įdomų kursą, įgijau naujų įgūdžių, kuriuos galėsiu panaudoti komandiruotėje užsienyje. Labai ačiū! Linkiu sėkmės ir tobulėjimo.

Raimondas Kunčinas

2020-05-19

Kursas: Anglų kalbos kursai

Tik teigiami atsiliepimai apie Alfabet! Mokykla turi puikių mokytojų, kurie labai atsidavę savo darbui. Asmeniškai žymiai pagerinau savo kalbos lygį ir baigęs kursą-toliau mokiausi anglų kalbos šioje mokykloje! Noriu išreikšti didelį dėkingumą už malonią atmosferą ir malonumą, kurį gaunu lankydamas užsiėmimus.

Miglė Budbergienė

2020-04-08

Kursas: Anglų kalbos kursai

Man labai patinka mokytis anglų kalbos „Alfabet"! Noriu vėl ir vėl ateiti į mokyklą! Mūsų mokytoja Irina yra tikrai talentingas ir labai draugiškas žmogus. Džiaugiuosi, kad radau šią mokyklą.

Goda Andrejevna

2020-03-21

Kursas: Anglų kalbos kursai

Smagu, kad yra tokia mokykla, klientai visada laukiami ir draugiški. Komanda tiesiog super. Dėstytojai, viską paaiškins, jaučiausi kaip namuose. Labai ačiū mokytojai Adrianai-Marijai. Protinga mokytoja, rado bendrą kalbą su visais grupės dalyviais, viską aiškiai paaiškino, o svarbiausia, kad visa mūsų grupė per labai trumpą laiką kalbėjo angliškai. Kursuose atmosfera yra draugiška, jauki, mokiausi su malonumu, laikas praėjo akimirksniu. Taip ir toliau! Būtinai sugrįšiu.

Augustinas

2020-02-17

Kursas: Anglų kalbos kursai

Ilgai ir kruopščiai rinkausi anglų kalbos mokyklą Vilniuje. Galiausiai pasirinkau Alfabet. Puikus pasiruošimas IELTS, naudinga mokomoji medžiaga,kurios nėra prieinama viešai, puikus administratorių darbas, tačiau pagrindinis nuopelnas tai labai kokybiškas IELTS kursas. Nosr pats mokinausi Vilniaus Licėjuje, Alfabet dėstytojos mokymo lygis žymiai aukštesnis. Dėkoju mokytojai Irinai. Gavau iš IELTS 7.5 balo. Įstojau į vieną geriausių universitetų Didžiojoje Britanijoje.

Gabrielius Mikolaitis

2020-01-26

Kursas: Anglų kalbos kursai

Nuoširdžiai noriu padėkoti puikiam mokytojui ir profesionalui Juozui. Puikiai suorganizuotos pamokos, įdomus bet kokio sudėtingumo medžiagos pristatymas, gebėjimas sudominti ir motyvuoti auditoriją – tai tik maža dalis to, kas atitinka Juozą kaip mokytoją. Juozai, visos mūsų grupės vardu linkiu jums sėkmės ir sveikatos! Labai ačiū!

Monika Verikė

2019-12-25

Kursas: Anglų kalbos kursai

Nuošidžiai dėkoju Alfabet! Ačiū jums, kad pažadinote vaiko susidomėjimą kalba ir norą išmokti ją iš tikrųjų! Aš dėkoju mokytojai Natalijai už įdomias kūrybingo požiūrio užsiėmimus, labai dėkoju dėstytojai Veronikai už sugebėjimą sukurti tikrą komandinį darbą ir individualius patarimus! Dukra visada su malonumu lekia į užsiėmimus, man niekada nereikėjo priminti, kad paruoštų namų darbus. Motyvacija viršuje! Ačiū, Alfabet, kad atvėrėte naujus horizontus.

Inesa Daujokaitienė

2019-11-28

Kursas: Anglų kalbos kursai

Alfabet– tai puiki anglų kalbos mokykla. Čia jūs ne tik tobulinate savo anglų kalbos žinias, bet ir smagiai bei įdomiai praleidžiate laiką.Tikrai malonu eiti į pamokas. Didžiulis šios veiklos pliusas yra tai, kad jūs labai stiprinate kalbėjimo įgūdžius. Visuomet esate vaišinami kava, gražios ir jaukios mokymosi patalpos bei nuoširdūs dėstytojai

UAB AON Insurance kolektyvas

2019-11-16

Kursas: Anglų kalbos kursai

Norėčiau visos vakarinės grupės vardu padėkoti mokytojai Irinai už įtraukiančias pamokas ir pastangas. Noriu pasakyti, kad visų mūsų dalyvių anglų kalbos lygis pakilo ir mes pasiekiame savo mažą gyvenimo tarpinį tikslą. Ačiū jums už viską, buvo labai malonu dirbti su jumis, taip pat gauti įdomios patirties. Tikimės pasimatyti kitais metais

Avia Solution Group

Avia Solution Group
Skaityti

Delfi

Delfi
Skaityti

UAB Mambu

UAB Mambu
Skaityti

UAB Paragon Nordic

 UAB Paragon Nordic
Skaityti

VSAT

VSAT
Skaityti

UAB Adams

UAB Adams
Skaityti

UAB Garsų pasaulis

UAB Garsų pasaulis
Skaityti

GF Bankas

GF Bankas
Skaityti

UAB Grant Thorton Baltic

UAB Grant Thorton Baltic
Skaityti

UAB Strefa

UAB Strefa
Skaityti

VLK

VLK
Skaityti

UAB Yukon

UAB Yukon
Skaityti

Ekspres Nedelia

Ekspres Nedelia
Skaityti

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Ačiū

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

UŽKLAUSA

Paslauga, kuri jus domina:*

  • Kursai
  • Egzaminai(VBE, IELTS, TOEFL, GMAT)
  • Korepetavimas
  • Valstybės tarnautojų testavimas
  • Stovykla
  • Dovanų kuponas
  • Karjera
  • Kita

* - Registruodamiesi Jūs sutinkate su "Alfabet education" privatumo politikos nuostatomis.

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.